کارت گرافیکGTX1080Ti OC GAMING 11GB ملاقات با زیبا خفته گیگابایت

تاریخ: 1396/04/20
گیگابایت با عرضه محصولات جدید بر پایه GTX1080TI تنوع فوق العاده ای به محصولات جدید خود داده است. جدیدترین محصول معرفی شده از سمت گیگابایت GTX1080TI OC GAMING نام دارد که دارای یک پوشش سفید شکیل می باشد که سطح خنک کننده کارت گرافیک را پوشانده است.

خنک کننده WF3 اختصاصی این محصول از سه فن 80 میلیمیتری با طراحی UNIQUE BLADE که بر روی یک هتسینک با 5 لوله انتقال حرارت قرار گرفته ، تشکیل شده است که وظیفه دفع حرارت متساعد شده از تمامی قسمت های کارت گرافیک همانند مدار تغذیه ، چیپ های حافظه و هسته را بر عهده دارد.

فن های این کارت گرافیک از تکنولوژی 3D Active Fan بهره می برند که در هنگام عدم استفاده کامل از کارت و در حالت بیکاری فن ها را خاموش می کند تا با این کار به افزایش طول عمر فن ها و نویز کمتر در هنگام بیکاری کمک کند.فرکانس کاری GPU این کارت گرافیک در حالت گیمینگ 1632 مگاهرتز می باشد که در حالت اورکلاک به 1657 مگاهرتز می رسد.فرکانس حافظه 11گیگابایتی این محصول نیز 11010مگاهرتز می باشد.گیگابایت به منظور تامین برق مصرفی این محصول، دو درگاه 8+6 پین تدارک دیده است و حداقل میزان پاور مورد استفاده برای این محصول را 600W اعلام نموده است.محصولات گیگابایت با گارانتی آواژنگ در بازار ایران عرضه می شود.