LOGITECH G19S

  • کیبورد گیمینگ
  • دارای صفحه نمایشگر
  • دارای کلید های اختصاصی با قابلیت برنامه ریزی
  • دارای نور پس زمینه کیبورد
 نمایشگر GamePanel LCD رنگی و قابل تنظیم 

قدرت در دانش استتجربه خود را با نمایشگر GamePanel تکمیل کنید. بدین وسیله شما می توانید آمار لحظه ای بازی، اطلاعات سیستم در پس زمینه، انتقال اطلاعات VoIP، پخش ویدئو و نمایش اسلایدهای عکس را در اختیار داشته باشید. شما می‌توانید برنامه های مربوطه یا ساخته‌ی خودتان را به نمایشگر GamePanel اضافه کنید.GamePanel LCD نیاز به نرم افزاری دارد که از فناوری GamePlay لاجیتک پشتیبانی کند. برای مشاهده لیست از لینک زیر دیدن فرمایید: gaming.logitech.com/gamepanel

  رنگ دلخواه نور پس زمینه

روشنایی را تجربه کنیددر هر جایی که هستید نور پس زمینه کلیدها را به دلخواه تنظیم کنید. شما می توانید از 16 میلیون رنگ، یکی را انتخاب کنید و به هر پروفایل یک رنگ خاص اختصاص دهید. حتی می توانید بدون نگاه به کیبورد، حالت مورد نظرتان را بگویید تا تنظیمات بر اساس آن بهینه سازی شوند.

 12 عدد G-Key‌ با قابلیت برنامه ریزی کامل 

گوش به فرمان شمامحصول G19s شامل دوازده G-Key قابل برنامه ریزی است که اجازه می دهد تا 36 عملکرد جداگانه را در قالب سه حالت با سه ماکرو بر کلید تنظیم کرده و به این ترتیب کارهای پیچیده را آسان کنید. با G-Key فاصله شما تا عملکردهای دلخواهتان تنها یک اشاره است. G-Key را برنامه ریزی کنید تا بتوانید DPI ماوس خود را تغییر دهید و از یک حالت به حالت دیگر بروید. همچنین با برنامه ریزی می توانید بوسیله G-Key میکروفن خود را روشن کنید تا بتوانید با دوستان خود صحبت کنید یا اینکه بازی خود را ضبط کنید. حتی می توانید کلیدی را برای فرستادن یک متن به گروهتان تنظیم کنید. با قدرت G-Key می توانید هر کلید را کنترل کنید و می توانید ماکروها و اسکریپت های پیچیده LUA را تحت اختیار خود قرار دهید و آنها را سریعاً ساده سازی کنید تا همچنان در هیجان بازی باقی بمانید و هیچ صحنه ای را از دست ندهید.برنامه ریزی G-Key نیاز به نرم افزار گیمینگ لاجیتک دارد که در این آدرس قابل دسترسی است: gaming.logitech.com/support

 سطوحی از مواد با کیفیت و حرفه ای

تفاوت را احساس کنیدبا استفاده از فناوری مادون قرمز، تعامل بین دست و صفحه کلید مورد مطالعه قرار گرفت و سپس سطحی با کیفیت و پیشرفته به مناطق استراتژیک صفحه کلید اضافه شد تا دوام و راحتی بیشتری به ارمغان آورد. پوشش خاصی که باعث می شود تا از چسبیدن دست به محل استراحت مچ ها جلوگیری کند. پوشش دوگانه UV کمک می کند تا دوام کلیدها افزایش یافته و طول عمر آنها افزایش یابد. علاوه بر این، پوشش ضد اثر انگشت باعث می شود تا نمای شفاف و تمیز محصول حفظ شود. جزییات تفاوت ایجاد می کنند.

  دو درگاه USB پر سرعت

قدرت در دستان شمادو درگاه USB بر روی محصول به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات را بین لوازم جانبی مثل MP3 Player و فلش درایوها رد و بدل کنید و دستگاه های قابل شارژ را شارژ کنید.

فناوری Anti-ghosting شش کلیده 

فراخواندن تکنولوژیAnti-ghosting به این معناست که هر کلیدی که شما می فشارید حتی وقتی که بیش از یک کلید در یک زمان فشرده شود ثبت خواهد شد. G19s نه تنها از Anti-ghosting روی کلیدهای رایج مانند Ctrl,Alt,Del پشتیبانی می کند، بلکه آن را روی 26 کلید دیگر نیز فعال کرده است تا شما بتوانید عملکردهای پیچیده و چندگانه را انجام دهید، حتی فشردن همزمان 6 کلید در آن واحد، که این عملکردها با تداخل و Ghosting همراه نخواهد بود.

  تغییر به حالت بازی

بدون حرکت اشتباهفرض کنید در حال نشانه گیری برای یک Headshot در بازی هستید که به صورت تصادفی دستتان به کلیدی می خورد و ناخواسته وارد فضای دسکتاپ می شوید. شما می توانید یا یک دکمه به راحتی دکمه Windows را روی صفحه کلید غیرفعال کنید تا دیگر چنین اشتباهاتی رخ ندهد.

 مدیریت کابل هوشمند

مرتب و آمادهشما می توانید سیم ماوس، هدست و دیگر وسایلتان را از جلوی دستتان جمع کنید. این کار بوسیله کانال های زیر G19s انجام می پذیرد.

کیت توسعه نرم افزار همگانی (SDK) 

تقویت آسانشما می توانید با استفاده از دنیای Open-Source لاجیتک، آخرین بهبودهای اختصاصی GamePanel را آپلود کنید.

حافظه آنبورد

صفحه کلیدی با مغز متفکرG19s پروفایل های شما را ذخیره می کند تا هیچ گاه تنظیمات تان را از دست ندهید. حتی زمانی که از صفحه کلید روی سیستم دیگر استفاده می کنید.

 کنترل اختصاصی رسانه ها

دسترسی مستقیمتنها با یک اشاره می توانید دسترسی مستقیمی به تنظیم صدا و پخش فایل های رسانه ای خود داشته باشید، این کار بدون نیاز به فشردن کلیدهای Function صورت می پذیرد.

نشان تجاریLogitech
رابط اتصالUSB 2.0
درگاه خروجی USBTwo high-speed powered USB 2.0 ports
وزن1074 g
ابعاد508 mm x 228.6 mm x 43.18 mm
طول سیم2 meters
سیستم عاملWindows Vista, Windows 7, Windows 8
رنگBlack & Dark Blue
USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.