G.SKILL AEGIS DDR4-16GB

  • ظرفیت 16GB
  • نوع حافظه DDR4 با فرکانس 2133MHz
  • طراحی شده برای علاقه مندان به بازی

این حافظه نمادی از قدرت خدایان یونان است. ایده آل ترین حافظه برای بازی برروی رایانه های شخصی است. طراحی شده با استاندارد حافظه 2133MHz و پشتیبانی از نسل ششم پردازنده های اینتل جهت اجرای جدیدترین بازی های روز و افزایش عملکرد رایانه شما. در ساخت این حافظه از ICs های با کیفیت و تحت تست های فراوان و دقیق به جهت عملکرد بالاتر و سازگاری بهتر برروی مادربردها استفاده شده است.


این حافظه با ولتاژ پایین 1.2V ~ 1.35V و استاندارد حافظه های DDR4 به جهت ایجاد حرارت کمتر کار خواهند کرد. (20% کاهش ولتاژ حافظه نسبت به حافظه های DDR3)


این حافظه از جدیدترین استاندارد پروفایل اینتل XMP 2.0 پشتیبانی می کند.
نشان تجاریG.SKILL
فرکانس حافظه2133MHz
گنجایش‌ حافظه16GB
میزان تاخیر15-15-15-35-2N
سوکت حافظهDDR4
تعداد پایه حافظه288
ولتاژ1.20v
حافظه رم

حافظه رم در رایانه نقش اساسی را ایفا می کند و تاثیر قابل توجهی در کارایی کل سیستم دارد. به این ترتیب که انواع داده های خام را از منابع اولیه دریافت می کند و در اختیار پردازنده قرار می دهد. همچنین حافظه ها به نوعی هماهنگ کننده تمامی قطعات رایانه با یکدیگر هستند. به همین دلیل گنجایش، سرعت انتقال داده، پهنای باند و رابط اتصال در حافظه ها از مهمترین و کلیدی ترین موارد به شمار می روند. از آنجایی که حافظه ها در تمامی پردازش های سیستم دخیل هستند جزو پرکاربردترین قطعات سخت افزاری به شمار می روند و باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشند. از این رو انتخاب حافظه درست با گنجایش و سرعت مناسب برای هر رایانه اهمیت زیادی دارد و می تواند باعث افزایش راندمان سیستم شود. حافظه با قابلیت دسترسی تصادفی(در اصطلاح به آن رم می‌گویند) یک نوع محل ذخیره اطلاعات در کامپیوتر می‌باشد که به کمک آن می‌توان به اطلاعات در هر زمانی بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی و ترتیب آن‌ها،دسترسی داشت. داده‌های موجود در RAM قابل پاک شدن و جایگزینی با داده‌های دیگر هستند و هر نوع وقفه‌ای در جریان برق رایانه، موجب از بین رفتن داده‌های موجود در RAM می‌شود.استفاده از این نوع حافظه‌ها، برای نگهداری موقت اطلاعات تا زمان پردازش یا انتقال نتایج به بیرون از رایانه و یا ذخیره در حافظه‌های جانبی می‌باشد.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت مادام العمر محدود (تا زمان تولید قطعه) مي باشد.

اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد و داشتن هولوگرام بر روی کالا ، در زمان مراجعه، الزامي مي باشد