G.SKILL DDR4 RIPJAWS V

  • ظرفیت های 4GB – 8GB – 16GB
  • نوع حافظه DDR4 با فرکانس 2133MHz
  • مجهز به سینک فلزی خنک کننده


سری Ripjaws V آخرین نمونه طراحی شده از نسل کلاسیک Ripjaws است. جدیدترین حافظه دو کاناله DDR4 که حداکثر کارایی و سازگاری را با آخرین نسل پردازنده های اینتل دارد.
افزایش سرعت و کارایی با تغییر سرعت استاندارد DDR4-2133 تا DDR4-4000MHz : لذت اجرای سریعتر محاسبات، بازی، ویدئو، ویرایش تصاویر و پردازش داده ها را با حافظه DDR4 Ripjaws V تجربه کنید.
DDR4-Ripjaws V در آزمایشگاه های حرفه ای با فرآیندی دقیق تست شده است تا بهترین عملکرد و سازگاری را با طیف وسیع تری از مادربردها داشته باشد.
بهترین طراحی در ارتفاع ماژول حافظه ( 42mm) تا قادر باشید از فن های پردازنده با هیت سینک بزرگ برروی مادربرد استفاده کنید.
طراحی این حافظه با ظاهری جدید و زیبا انجام شده است که برای سیستم جدید شما انتخاب فوق العاده و خیره کننده ای باشد. این حافظه در 5 رنگ قرمز، آبی، نقره ای درخشان، خاکستری و کلاسیک سیاه و سفید تولید شده است.


این حافظه با ولتاژ پایین 1.2V ~ 1.35V و استاندارد حافظه های DDR4 به جهت ایجاد حرارت کمتر کار خواهند کرد. (20% کاهش ولتاژ حافظه نسبت به حافظه های DDR3)

این حافظه از جدیدترین استاندارد پروفایل اینتل XMP 2.0 پشتیبانی می کند. حافظه های سری Ripjaws V در ظرفیت های 4GB و 8GB و 16GB در دسترس هستند.
نشان تجاریG.SKILL
فرکانس حافظه2133MHz
گنجایش‌ حافظه16GB (8GBx2)
میزان تاخیر15-16-16-35-2N
سوکت حافظهDDR4
تعداد پایه حافظه288
ولتاژ1.20v
حافظه رم

حافظه رم در رایانه نقش اساسی را ایفا می کند و تاثیر قابل توجهی در کارایی کل سیستم دارد. به این ترتیب که انواع داده های خام را از منابع اولیه دریافت می کند و در اختیار پردازنده قرار می دهد. همچنین حافظه ها به نوعی هماهنگ کننده تمامی قطعات رایانه با یکدیگر هستند. به همین دلیل گنجایش، سرعت انتقال داده، پهنای باند و رابط اتصال در حافظه ها از مهمترین و کلیدی ترین موارد به شمار می روند. از آنجایی که حافظه ها در تمامی پردازش های سیستم دخیل هستند جزو پرکاربردترین قطعات سخت افزاری به شمار می روند و باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشند. از این رو انتخاب حافظه درست با گنجایش و سرعت مناسب برای هر رایانه اهمیت زیادی دارد و می تواند باعث افزایش راندمان سیستم شود. حافظه با قابلیت دسترسی تصادفی(در اصطلاح به آن رم می‌گویند) یک نوع محل ذخیره اطلاعات در کامپیوتر می‌باشد که به کمک آن می‌توان به اطلاعات در هر زمانی بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی و ترتیب آن‌ها،دسترسی داشت. داده‌های موجود در RAM قابل پاک شدن و جایگزینی با داده‌های دیگر هستند و هر نوع وقفه‌ای در جریان برق رایانه، موجب از بین رفتن داده‌های موجود در RAM می‌شود.استفاده از این نوع حافظه‌ها، برای نگهداری موقت اطلاعات تا زمان پردازش یا انتقال نتایج به بیرون از رایانه و یا ذخیره در حافظه‌های جانبی می‌باشد.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت مادام العمر محدود (تا زمان تولید قطعه) مي باشد.

اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد و داشتن هولوگرام بر روی کالا ، در زمان مراجعه، الزامي مي باشد