G.SKILL DDR4 Trident Z

  • ظرفیت های 4GB – 8GB – 16GB
  • نوع حافظه DDR4 با فرکانس 2133MHz
  • مجهز به سینک آلومینیومی خنک کننده

سری TRIDENT Zجدیدترین نسل حافظه های DDR4 تولید شده در جهان با عملکرد و کارایی بسیار بالا است. این نوع حافظه برای علاقه مندان به رایانه ، اورکلاکرها و گیمرهای حرفه ای طراحی شده است.
در ساخت این نوع حافظه از ICهای ویژه ای استفاده شده و در آزمایشگاه های حرفه ای با دقت تست شده است تا بهترین عملکرد و سازگاری را با طیف وسیع تری از مادربردها داشته باشد.
در طراحی این حافظه از حرارت گیرهای آلومینیومی جهت انتقال بهتر حرارت استفاده شده است و همچنین بدلیل نوع طراحی و ساختار آن به حافظه شما زیبایی و جلوه خاصی را می دهد.


این حافظه با ولتاژ پایین 1.2V ~ 1.35V و استاندارد حافظه های DDR4 به جهت ایجاد حرارت کمتر کار خواهند کرد.


اولین حافظه DDR4 ساخته شده در جهان که به سرعت 4000MHz در حالت XMP در اولین راه اندازی رسید. و به عنوان اولین حافظه جهان برای شکستن رکورد اورکلاک تا سرعت 5000MHz شناخته شده است. این حافظه از جدیدترین استاندارد پروفایل اینتل XMP 2.0 پشتیبانی می کند.
حافظه های سری TRIDENT Z در ظرفیت های 4GB و 8GB و 16GB در دسترس هستند.
نشان تجاریG.SKILL
فرکانس حافظه2133MHz
گنجایش‌ حافظه16GB (8GBx2)
میزان تاخیر16-18-18-38-2N
سوکت حافظهDDR4
تعداد پایه حافظه288
ولتاژ1.20v
حافظه رم

حافظه رم در رایانه نقش اساسی را ایفا می کند و تاثیر قابل توجهی در کارایی کل سیستم دارد. به این ترتیب که انواع داده های خام را از منابع اولیه دریافت می کند و در اختیار پردازنده قرار می دهد. همچنین حافظه ها به نوعی هماهنگ کننده تمامی قطعات رایانه با یکدیگر هستند. به همین دلیل گنجایش، سرعت انتقال داده، پهنای باند و رابط اتصال در حافظه ها از مهمترین و کلیدی ترین موارد به شمار می روند. از آنجایی که حافظه ها در تمامی پردازش های سیستم دخیل هستند جزو پرکاربردترین قطعات سخت افزاری به شمار می روند و باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشند. از این رو انتخاب حافظه درست با گنجایش و سرعت مناسب برای هر رایانه اهمیت زیادی دارد و می تواند باعث افزایش راندمان سیستم شود. حافظه با قابلیت دسترسی تصادفی(در اصطلاح به آن رم می‌گویند) یک نوع محل ذخیره اطلاعات در کامپیوتر می‌باشد که به کمک آن می‌توان به اطلاعات در هر زمانی بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی و ترتیب آن‌ها،دسترسی داشت. داده‌های موجود در RAM قابل پاک شدن و جایگزینی با داده‌های دیگر هستند و هر نوع وقفه‌ای در جریان برق رایانه، موجب از بین رفتن داده‌های موجود در RAM می‌شود.استفاده از این نوع حافظه‌ها، برای نگهداری موقت اطلاعات تا زمان پردازش یا انتقال نتایج به بیرون از رایانه و یا ذخیره در حافظه‌های جانبی می‌باشد.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت مادام العمر محدود (تا زمان تولید قطعه) مي باشد.

اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد و داشتن هولوگرام بر روی کالا ، در زمان مراجعه، الزامي مي باشد