G.SKILL RipjawsX DDR3

  • ظرفیت 4GB
  • نوع حافظه DDR3 فرکانس 1600MHz
  • مجهز به سینک فلزی خنک کننده


طراحی سری کلاسیک حافظه Ripjaws X G.SKILL به گونه ای است که موجب بالا رفتن عملکرد و کارایی در رایانه میشود ودر طی انجام تستهای متفاوت بهترین عملکرد و سرعت کمترین زمان تاخیر را بروی پردازنده های اینتل و AMD دارد.
حافظه سری G.SKILL Rirjaws X توسط جامعه اورکلاکرها در سال 2011 به عنوان بهترین سری حافظه شناخته شده است و همچنین دارای بهترین کیفیت از نظر مشتریان میباشد.
در این سری از حافظه ها با بکارگیری از هیت سینک هایی از جنس آلومینیوم و ایجاد طراحی دندانه دار هنگام بازی یا فعالیتهای سنگین دما را به حداقل خود میرسانند.

این سری از حافظه از آخرین استاندارد Intel XMP پشتیبانی میکند.
نشان تجاریG.SKILL
فرکانس حافظه1600MHz
گنجایش‌ حافظه4GB, 8GB
میزان تاخیر9-9-9-24-2N
سوکت حافظهِDDR3
تعداد پایه حافظه204
ولتاژ1.50v
حافظه رم

حافظه رم در رایانه نقش اساسی را ایفا می کند و تاثیر قابل توجهی در کارایی کل سیستم دارد. به این ترتیب که انواع داده های خام را از منابع اولیه دریافت می کند و در اختیار پردازنده قرار می دهد. همچنین حافظه ها به نوعی هماهنگ کننده تمامی قطعات رایانه با یکدیگر هستند. به همین دلیل گنجایش، سرعت انتقال داده، پهنای باند و رابط اتصال در حافظه ها از مهمترین و کلیدی ترین موارد به شمار می روند. از آنجایی که حافظه ها در تمامی پردازش های سیستم دخیل هستند جزو پرکاربردترین قطعات سخت افزاری به شمار می روند و باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشند. از این رو انتخاب حافظه درست با گنجایش و سرعت مناسب برای هر رایانه اهمیت زیادی دارد و می تواند باعث افزایش راندمان سیستم شود. حافظه با قابلیت دسترسی تصادفی(در اصطلاح به آن رم می‌گویند) یک نوع محل ذخیره اطلاعات در کامپیوتر می‌باشد که به کمک آن می‌توان به اطلاعات در هر زمانی بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی و ترتیب آن‌ها،دسترسی داشت. داده‌های موجود در RAM قابل پاک شدن و جایگزینی با داده‌های دیگر هستند و هر نوع وقفه‌ای در جریان برق رایانه، موجب از بین رفتن داده‌های موجود در RAM می‌شود.استفاده از این نوع حافظه‌ها، برای نگهداری موقت اطلاعات تا زمان پردازش یا انتقال نتایج به بیرون از رایانه و یا ذخیره در حافظه‌های جانبی می‌باشد.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت مادام العمر محدود (تا زمان تولید قطعه) مي باشد.

اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد و داشتن هولوگرام بر روی کالا ، در زمان مراجعه، الزامي مي باشد