شرکت آواژنگ به منظور رفاه حال مشتریان خود، اقدام به معرفی نمایندگی جدید در استان گلستان نموده است.

شرکت آواژنگ به منظور رفاه حال مشتریان خود، اقدام به معرفی تعدادی عاملیت مجاز جدید در استان های فارس و خراسان رضوی نموده است.

گوگل با عرضه کروم بوک های خود، تهدید جدیدی را برای محصولات کم قیمت ویندوزی به وجود آورده است. کروم بوک ها با قابلیت های بسیار کم خود، برای مشتری های تجاری مانند مدارس و ادارات مناسب هستند و دست ویندوز پر امکانات را در این قسمت از بازار تنگ تر می کنند. به همین دلیل، مایکروسافت سعی دارد با به صرفه تر کردن محصولات در این رده قیمت، ورق را به سمت خود بچرخاند.

انتظارات خود را از یک مودم وایرلس افزایش دهید. یک مودم وایرلس باید مثل نرم افزار های آموزشی کوچکترین جنبه ها را نیز درنظر بگیرد و تضمین کند که تمام گجت های شما که با اینترنت کار می کنند به هم متصل باشند. تا پایان سال 2016 فروش قطعات دارای Wi-Fi به 15 میلیارد محصول میرسد؛یعنی گجت هایی زیاد با نیاز به هماهنگی زیاد.

شرکت آواژنگ به منظور رفاه حال مشتریان خود، اقدام به معرفی نمایندگی های جدید در استان های خراسان رضوی و کهگیلویه و بویراحمد نموده است.

مراسم تقدیر از واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان استان خوزستان، با حضور آقایان حسن زاده ریاست سازمان صنعت و معدن استان خوزستان و آقای رحمان زاده نائب رئیس انجمن ملی و رئیس انجمن استان خوزستان و آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و آقای عالمی نیسی معاون استاندار و همچنین آقای حجازی، آقای شاهرخی، آقای ارغنده پور و آقای یاری از انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان تهران برگزار شد.

ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به اطلاع می رساند شرکت خدمات اواژنگ در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 8 الی 16 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات خواهد بود.

سامسونگ جدیدترین عضو خانواده EVO خود یعنی کارت حافظه EVO Plus 256 را معرفی کرده است. این عضو کوچک 256 گیگابایت حافظه را در خود جای داده که بیشترین ظرفیت در کلاس خود است.

در Indiegogo شما می‌توانید پروژه‌های مختلفی را معرفی کنید و یا برای آن کسب سرمایه کنید. یکی از پروژه‌هایی که در مرحله نهایی قرار دارد و توانسته سرتیتر وب‌سایت‌هایی مطرح قرار بگیرد، پروژه Lazertouch Mini Projector است. این پروژکتور در اصلی می‌تواند هر سطحی را تبدیل به یک صفحه‌نمایش کند.

شرکت آواژنگ به منظور رفاه حال مشتریان خود، اقدام به معرفی تعدادی عاملیت مجاز جدید در استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی نموده است.