به اطلاع هموطنان گرامی مقیم شیراز و استان فارس می رسانیم، با توجه به تغییر نشانی دفتر خدمات آواژنگ به آدرس جدید از تاریخ 11 آذر 1396 پذیرای شما عزیزان در نشانی جدید خواهیم بود.

آواژنگ به پشتوانه بیش از دو دهه حضور موثر و پررنگ در عرصه فناوری اطلاعات کشور و با بهره گیری از کارشناسان متعهد و کارا به همراه شبکه فروش گسترده و خدمات پس از فروش مناسب، همواره تامین نیازهای مشتریان خانگی و سازمانی را در دستور کار داشته است.

آواژنگ در نظر دارد جهت تکمیل کادر نرم افزاری خود از برنامه نویسان WEB دعوت به همکاری نماید. لذا از علاقمندان دعوت می گردد با استفاده از گزینه "استخدام" در سایت اقدام به ثبت مشخصات خود نموده و رزومه خود را به آدرس job@avajang.com ارسال نمایند.

ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به اطلاع می رساند شرکت خدمات اواژنگ در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 8:15 الی 16 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات خواهد بود.

برندگان مسابقه عکاسی نوروز آواژنگ که از تاریخ 28 اسفند 95 الی 18 فروردین 96، برگزار گردید، اعلام شدند.

پنجمین مراسم تقدیر از واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان استان مازندران، روز سه شنبه مورخ 1395/12/24 با حضور جمعی از مسئولان، تولیدکنندگان، کارآفرینان در سالن همایش های بانک صادرات استان مازندران برگزار شد.

چهارمین مراسم تقدیر از واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان استان کرمانشاه، روز یکشنبه مورخ 1395/12/15 با حضور جمعی از مسئولان، تولیدکنندگان، کارآفرینان و اصناف در سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار شد در محل اتاق بازرگانی استان کرمانشاه برگزار شد.

چهارمین مراسم تقدیر از واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان استان تهران، روز یکشنبه مورخ 1395/12/15 با حضور مهندس سید حسین هاشمی استاندار تهران،مهندس محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، دکتر ابویی معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن وتجارت و میر آخور لو معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در هتل بین المللی اسپیناس خلیج فارس واقع در بلوار کشاورز، برگزار شد.

در ایام نوروز همراه شما هستیم. به اطلاع می رساند شرکت خدمات اواژنگ جهت رفاه حال مشتریان گرامی در ایام نوروز از تاریخ 1396/01/05 از ساعت 9 الی 16 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات خواهد بود.

شانزدهمین دوره همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با رویکرد بنگاه های اقتصادی و موضوع مشتری مداری و جلب و فاداری مشتریان با حضور دکتراسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، دکتر نوابی معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جمعی ازنمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد بخش صنعت ، معدن و تجارت کشور و دست اندرکاران بخش های مختلف اقتصادی در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.