BenQ، از تولیدکنندگان خوشنام نمایشگر‌های کامپیوتر، نمایشگر 4K 31.5 اینچی جدید SW320 را با پنلIPS برای عکاس ها معرفی کرد. نقطه‌ی تمایز این نمایشگر با سایر محصولات بازار، پشتیبانی از HDR است. SW320 قابلیت بازتولید گستره‌ی رنگی وسیع با پوشش ۹۹٪ Adobe RGB و ۱۰۰٪ sRGB و Rec. 709 را داراست و همچنین از گستره‌ی رنگی DCI-P3 برای سینمای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

نوع کاربرد و نیاز های یک طراح و گرافیست حرفه ای با سایر کاربران بسیار متفاوت است و کمپانی BenQ صفحه نمایش SW2700PT را با به کارگیری پنل IPS، نور پس زمینه LED و هود مخصوص جهت این کاربرد ها عرضه کرده است. پنل 27 اینچی این مانیتور، وضوح تصویر 1440×2560 پیکسل را به صورت 16:9 ارائه می دهد و بدین صورت در هر اینچ از مانیتور بنکیو SW2700PT قادر به مشاهده 109 پیکسل خواهید بود.

BenQ با عرضه مانیتور های متنوع همچنان به توسعه سری مانیتور های مخصوص طراحان و گرافیست ها ادامه می دهد. محصول جدید BenQ با نام PD2700Q مانیتوری رده بالا است که به طور کامل تمام نیاز های طراحان را تحت پوشش قرار می دهد.

نرخ تازه سازی مانیتور های LCD همواره سد محکمی در مقابل کاربران حرفه ای برای دل کندن از مانیتور های CRT بود، اما فناوری کاهش Motion Blur بنکیو از مشکلات مربوط به Refresh Rate در صفحه نمایش های LCD جلوگیری می کند. نرخ تازه سازی در صفحه نمایش جدید بنکیو در سه محدوده 100/120/144 هرتز قابل تنظیم است که هر سه طیف Refresh Rate برای گیمرها و کاربران حرفه ای بسیار مناسب است.

شرکت BenQ، تولید کننده نمایشگر های حرفه ای برای بازی های امروزی، از نمایشگر منحنی 35 اینچی XR3501 پرده برداری کرد، این مانیتور برای علاقهمندان به بازی خصوصا بازی های اتومبیلرانی طراحی شده است.